وبلاگ رژیمی صمیم :تقدیم به خودم
اینجا مینویسم تا انگیزه و اراده قوی ام را به خودم هم نشان دهم.
آرشیو
شنبه 19 آبان‌ماه سال 1386
میترکیییییییییم!!!

من از همین مکان از همه خواننده هایی که لطف دارن و به تشویق من کماکان ادامه میدن تشکر میکنم.

۱- کاهش وزنم هفته پیش رسید به  ۱۱ کیلو

۲- چون آنفولانزای سختی گرفته بودم و دائم باید آب میوه میخوردم و ضمنا خیلی هم ضعف داشتم و همش جلوی یخچال واستاده بودم الان شده ۱۰ کیلو و میدونم که زود روبراه میشه.

۳-خدا نصیب نکنه که ویارتون تو رژیم به نون بیفته!!لامصب مگه سیر میشدم این روزا؟اشکم در اومده بود.همش خواب نون و پنیر میدیدم!!!

۴-اینجا به علت تنبلی من نیست که سوت ووکوره بلکه به علت ننوشتن زیاد اینجانب از ترس یبی جنبه بازی های خودمه!!شما به دل نگیرین

۵- اگه کسی جدول کالری دقیق تری داره لینکش رو بذاره برام لطفا!استقبال میکنیم  از انتقادات سازنده شما!!

۶-چیزایی که جمعه ۱۸ آبان ریختم تو شیکمم رو مینویسم تا باورم بشه میشه خورد و لاغر شد:

صبحانه: یه لیوان شیر با نون و پنیر و چایی شیرین و یه لقمه خامه و مربای هویج هم روی خامه)چون به شدت هوس کرده بودم!!دو دونه لیمو شیرین هم بعد از داروهام (سرماخوردگی ) خوردم.

ظهر هم یه پیاله ماست رو با اسفناج پخته=بورانی  با نون و بعدش هم دو تا کوکو سیب زمینی که توش قارچ و فلفل هم داشت نوش جان کردم ونصف فنجون دوغ هم خوردم و البته نونش زیاد تر از حد همیشه شد که نباید میشد!!

عصری دوباره دو تا لیمو شیرین با یک نارنگی خوردم و رفتیم بیرون و من راه رفتم و خیابون ها رو متر کردم و چهار تا دونه پفک شور و چاق هم گرفتم از دست این شوهره و خوردم.

شام به خیال خودم دو تا کوکو از ظهر خوردم و نمیدونم چی شد که همس خوراک لوبیایی که واسه شوهره درست کرده بودم هم زد پس سرم  و دو ملاقه از اون هم خوردم با نصف نون ساندیچی و بعد با تریلی منو از بغل سفره گذاشتن کنار !!!

پ.ن.

تو خواب هم چیزی نخوردم البته !!!جای شکرش باقیه باز!!خدایا شکرت.....


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 167097


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها